Міні-готель «Смерекова Хата» знаходиться в чудовому місці – Драгобрат – це справжня мекка для любителів зимових видів відпочинку. Затишні номери, кафе з домашньою кухнею та прокат спорядження. Без цього тут просто нікуди.

Міні-готель «Смерекова Хата» – це поєднання домашньої затишної атмосфери і прийнятної вартості. Гості можуть проживати в номерах різних категорій на свій вибір з двоспальним або роздільними ліжками. Готель розрахований на проживання 30ти осіб. Номери готелю оформлені в карпатському стилі зі справжнього зрубу. Номери оснащені телевізорами із супутниковим телебаченням, холодильником*, безкоштовним Wi-Fi та ванними кімнатами з належними гігієнічними приналежностями.


Номерний фонд


двомісний номер

Двомісні однокімнатні номери мають двоспальне або два односпальні ліжка, супутникове ТБ, телефон, Wi-Fi, балкон*, ванну кімнату (душова кабіна, умивальник, туалет). Номер розрахований на 2 основних місця.


тримісний номер

Тримісні однокімнатні номери оснащені двоспальним і односпальним ліжками або трьома односпальними ліжками, супутниковим ТБ, телефоном, Wi-Fi, балконом*, ванною кімнатою (душова кабіна, умивальник, туалет). Номер розрахований на 3 основних місця.


апартаменти Люкс

В двокімнатному номері Люкс гостям надається двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, супутникове ТБ, холодильник, телефон, Wi-Fi, набір меблів, ванну кімнату (душова кабінка, умивальник, туалет). Номер розрахований на 2 основних місця.


ванні кімнати


Кафе – бар, їдальня

Відпочиваючі можуть скуштувати смачні страви української та європейської кухні в кафе на першому поверсі міні готелю. Їдальня розрахована на розміщення 30 осіб. За домовленністю клієнтам надається мангал.