Готельно – розважальний комплекс «Хата Магната» «Смерекова хата» працює цілодобово, протягом усього року. Таким чином Ви маєте унікальну можливість насолоджуватись неймовірними відчуттями, милуватись гірськими краєвидами мальовничих Карпат, проводити час активно, або ж відчувати єднання з природою як в зимову пору року, так і в літній час.


Зимовий відпочинокДрагобрат – найвищий гірськолижний курорт Українських Карпат, розташований на висоті 1300-1800 м. над рівнем моря. Розташований у масиві Свидівець. Курорт знаходиться на відстані 18 км від селища і залізничної станції Ясіня (Рахівський район Закарпатської області) і на відстані 9 км від автомагістралі Ужгород-Івано-Франківськ.
Курорт розташувався серед хвойних лісів, біля підніжжя гори Стіг (1707 м). Поруч розташовані гори Жандарми (1800 м) і Близниця (1883 м). Зі схилів відкриваються чудові краєвиди на найвищий масив Українських Карпат – Чорногору з вершинами Говерла  (2061 м) і Петрос (2020 м). З іншого боку (північніше) видно найвищі хребти Ґорґан — Довбушанку (1754 м), Синяк (1662 м) та інші.
Підковоподібне розташування гір Свидовецького хребта, а також розміщення на кордоні субальпійській зони Карпат, створює передумови для наявності стабільного сніжного покриву до квітня місяця, навіть коли на інших курортах вже зеленіє трава.
Загальна протяжність трас на Драгобраті становить до 10 км, довжина трас – від 300 метрів до 2 кілометрів. За бажанням для любителів фрі-райду, на ратраці можна виїхати ще вище, подовживши таким чином спуск до 5 км.

Готельно–розважальний комплекс «Хата Магната» знаходиться в безпосередній близькості від крісельних та бугельних підйомників Драгобрату: 35 м до підйомників ТК «Карпатська чайка» – крісельний, навчальний; 90 м до бугельного №2 – центральний підйомник ТБ «Драгобрат»; 300 м до підйомників «Вершина Карпат» – крісельний, бугельний, навчальний. Зручне розташування готелю дозволяє швидко і зручно дістатися в будь-яку частину курорту Драгобрат. Готель орієнтирований на любителів активного зимового и літнього відпочинку.


Літній відпочинокЛітній відпочинок на полонині Драгобрат – це неповторні враження від вкритих лісами гір, купання у високогірних озерах Герашаська (Догяска), Ворожеска, Апшинець та Івор, піші туристичні прогулянки, збір ягід і грибів, сходження на найближчі найвищі вершини Жандарми та Близниця, катання на конях, або квадроциклах, поїздки гірськими масивами Рахівщини, етнографічні тури по визначним місцям.
Любителям риболовлі буде ненудно на берегах Тиси. Натуралісти зможуть задовольнити свою цікавість, вивчаючи унікальну флору і фауну Свидовецького заповідника. А для юних підкорювачів гір організовуються туристичні походи з ночівлею в наметі і приготуванням їжі на багатті.
Менеджери готельно–розважального комплексу «Хата магната» з радістю запропонують свою гостинність і організовують дозвілля, нададуть інформацію щодо екскурсій і транспортних послуг.